İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Gotham Dizi Konusu

Gotham Dizi Konusu

Gotham Dizi Konusu

Suç, Dram, trajedi konularının işlendiği ünlü dizi Gotham 2014 yılında ekranlarda yerini almıştır. Brunı Heller yönetmenliğindeki dizinin en ünlü oyuncuları Ben McKenzie, Jada Pinkett Smith, Donal Logue ‘dır.

Gotham Dizi Konusu

Suç şehri haline gelen Gotham şehrinde , Bruce Wayne gözleri önünde Thomas ve Martha Wayne’nın öldürülmesiyle başlayan soruşturmada Gotham polis departmanında çalışan dedektifler James Gordon, and his cynical partner, Harvey Bullock en hızlı şekilde olayın çözülmesi için göreve getirilirler. Ancak işleri o kadar kolay değildir.Cinayetleri işleyenler şehrin yeraltı dünyasında ismi anılan suçlularıdır. Bruce olanlar karşısında adalet istemektedir ancak dedektiflerin bu gizemli olayda başarılı olaması Bruce’un kendi adalet arayışı içerisine girmeye itecektir, bu durumda suçlular arasında yaşanacak bir savaş kaçınılmaz olur.

Gotham Dizi Yorumu

Çekim kaltesinin muhteşem olduğu ayrıca senaryosu ile’de göz doldurmayı başaran başarılı diziler arasında yerini almaktadır. Suç ve Gizem kategorisini sevenlerin kaçırmaması gerekenler arasında yer alır

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap