İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. 11.22.63 Dizi Konusu

11.22.63 Dizi Konusu

11.22.63 Dizi Konusu


11.22.63 Dizi Tanıtımı


Hulu ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan 8. Bölümlük mini dizinin konusu Stephen King romanından esinlenerek hazırlandı. Senaryonun ekranlara uyarlanması ise Bridget Carpenter tarafından gerçekleştirildi. Yönetmen koltuğunda ise birçok farklı isim yer aldı. Yapılan açıklamalara göre dizi ne kadar beğenilse de 11.22.63 2. sezon olmayacak güzel bir finalle dizinin tamamlanacağı tahmin ediliyor. Başrol oyuncuları, James Franco, Chris Cooper, Josh Duhamel, Lucy Fry gibi ünlü isimlerden oluşurken dizinin her yönüyle profesyonelce hazırlandığını tahmin ediyoruz. Bilim kurgu, trajedi ve gizem kategorisinde yer almaktadır.

11.22.63 Konusu

Jake Epping zamanda geri giderek 22 Kasım 1963 tarihinde John F. Kennedy suikastı önlemek isteyen sıradan bir lise öğretmenidir. Yaptığı bu yolculuk sonrasında bir süre geçmişte yaşaması gerekir. 20 Yüzyılda hala büyük bir merak konusu olan JFK suikastini önleyebilecek midir ? veya katillerinin kim, neden öldürdüğünü çözebilecek midir ?

Eğer Kennedy suikasten sağ kurtulursa peki geleceğe nasıl etkisi olacaktır ? gizemli sorulara cevap vermek istersen kendini daha karmaşık soruların yer aldığı bir dönemde bulacak Jake Epping’in yaşadıkları anlatacaktır.

11.22.63 Dizi Fragmanı
11.22.63 Dizi Oyuncuları11.22.63 Dizi Yorumu


Dizinin tanıtımı ile herhangi eksi bir yön göremedik, konusu oldukça başarılı bir şekilde tv’ye yansıtılmış gözüküyor. İlk fragmanlar modern dönem ve geçmişe sürekli seyahatlerin olacağı bir geçişi gösteriyor. Her yönüyle başarılı olabilir. Detaylı eleştirimizi dizi izlememizin ardından ekleyeceğiz.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Bana göre en iyi diziler arasında
    Böyle Güzel bir diziyi yorumlaya sözler yetersiz kalır

  2. Harika bir dizi harika bir final. İzlemenizi tavsiye ederim. 8 bölüm sürüyor

  3. İlk bölümü izledim dizi gerçekten çok güzel 2. sezon olmayacak olması gerçekten üzdü ilgin. bir senaryosu var bakalım devamında nasıl olacak