İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Younger Dizi Konusu ve Fragman

Younger Dizi Konusu ve Fragman

Younger Dizi Konusu ve Fragman

Yeni diziler arasında yerini alacak olan Younger dizi konusu ile dikkatleri çekerken yayınlanan ilk fragman ilede ne kadar iddialı bir dizi olduğunu kanıtladı. Darren Star’ın yönetmenliğini üstlendiği dizide oyuncular Sutton Foster, Debi Mazar, Miriam Shor başrollerde yerini alacak.

Younger Dizi Konusu

Kırk yaş sendromuna giren bekar anne Lizza bir anda verdiği karar ile yeniden iş hayatına döner ancak düşündüğü kadar kolay olmayacaktır. Yaşının ilerlemesinden dolayı birçok şirket tarafından reddedilir. Bir barda tanıştığı 20’li yaşlarda bir gencin Liza’nın genç gösterdiğini 26’lı yaşlarda gözüktüğünü söylemesi ile en yakın arkadaşlarıyla beraber daha genç gözükmek için birçok şey deneyecektir. Olayların bu şekilde gelişmesi çok komik sahnelere yol açacaktır.

Younger Dizi Yorumu

Yeni başlayacak olan dizide ilk izlenimler olumlu gözüküyor, birçok komedi dizisinin final yapmasının ardından yerlerini doldurmak amacıyla birçok yeni yapım komedi dizisi çekiliyor bunlardan hangilerinin popüler olacağı büyük bir soru işareti !

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap