İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Wolf Hall Dizi Konusu

Wolf Hall Dizi Konusu

Wolf Hall Dizi Konusu

2015 Yılının bir diğer beklenen diziside Wolf Hall ilk bölümü ile 5 nisan 2015 tarihinde izleyicilerle buluşan dizi kendinden sıkça söz ettirecek gibi ilk gelen yorumlar ve puanlamalar oldukça başarılı bir dizi olduğunu gösteriyor.

Wolf Hall Dizi Konusu

1520’li yıllarda Kral 8. Henry hakimiyetindeki İngiltere dönemi dizide konu alınmıştır. Adını Seymour ailesinin wiltshere’da bulunan krallık olan wulfhall’dan adını alan kitaptan uyarlanılarak altı bölümlük mini dizisi oluşturulmuştur ancak senaryoda bir çok değişiklik yapılarak televizyon ekranlarına en iyi şekilde yayınlamak istemişlerdir. The tudors ve other boleyn girl’dekinin aksine başrolde thomas cromwell rol almaktadır. Kralın yaptığı işleri aklaması gerekmektedir Kral huzuruna gelerek onun adına çalışacağına sadakat yemini ederek görevine başlamıştır.


Wolf Hall Dizi Yorumu

Tarih severler için kaçırılmaması gereken muhteşem bir mini dizidir. Aldığı yüksek puan ile de ne kadar başarılı olduklarını kanıtlamışlardır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap