1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Wayward Pines Dizi Konusu

Wayward Pines Dizi Konusu

Wayward Pines Dizi Konusu


Wayward Pines Dizi Tanıtım

En çok beklenenler listesinde yerini almış olan dizide birçok soruda yanıtsız kalıyor daha önce fox ekranlarında 2014 yılında yerini alacak açıklaması yapılsada karar değiştirilerek tarih bir yıl ertelendi üstelik mini diziler kategorisinde yerini alması beklenen Wayward Pines’de başlangıç için 10 bölüm hazır olduğu bildirilmesi 2.sezonuda olacak mı sorusunu akıllara getiriyor. Dram ve Gizem konularının işlendiği dizide neler olacağı yakın bir zamanda göreceğiz başlangıç tarihi olarak 14 Mayıs 2015’de yayınlanmaya başlamasına karar verildi.


Wayward Pines Dizi Konusu

Gizli servis ajanı Ethan Burke kendini daha önce hiç duymadığı bir kasaba olan Wayward Pines’de bulur. Kasabaya nasıl gittiğine dair fikri olmayan ajana bölgede kayıp olan iki ajanın bulunması görevi verilir. Ancak ajanımız görevimi tamamlamak yerine cevap verilemeyecek bir çok sorun ile karşılaşır. Kasabanın sırları nelerdir ? bu sorular Ethan Burke alışa gelmiş tüm hayatını değiştirir. Tüm sorularına alabildiği tek yanıtı kasabadan canlı olarak asla ayrılamazsın olması olayların gizem merakanı artırmaktadır.


Wayward Pines Dizi Yorumu

Merakla beklediğim diziler arasında yerini almaktadır şuan için bir yorum yapmak mümkün gibi gözükmesede fragmanları gizemli bir dizi olacağının sinyallerini veriyor.Alacak reyting oranına göre dizinin devam edip etmemesi kararı verileceğini düşünüyorum 10 bölüm bir mini dizi için oldukça fazla ilk sezon olarak yayınlanıp devamı gelecektir.

Wayward Pines Fragman


Wayward Pines Dizi Bilgileri

Tür : Dram , gizem
Yönetmen : Chad Hodge
Oyuncular : Matt Dillon, Carla Gugino, Toby Jones
Yapım : Amerikan 2015
Dil : İngilizce
Süre : 60 dakikacimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (4)

  1. Ayrıca halüsinasyon ne alaka ya, halüsinasyon gerçek olmayan görüler görmektir. Mesela karşınızda duran koltuğun sallandığını görürsünüz ama aslında sallanmıyordur vs. Sizi yaşıyor olduğunuz hayattan koparmaz yani, adam resmen farklı bir yerde farklı bir hayat yaşamaya başladı, bunun halüsinasyon olması sizce mantıklıysa bir şey diyemem tabii.

  2. Wayward Pines ilk bölümlerinden izleyicilerini kendine bağlamakla beraber ileriki bölümlerinde de bunu sürdürüp tutarlılığını kanıtladı. Hala ileriki bölümlerde saçmaladığını düşünmenize neden olan nedir merak ediyorum doğrusu. Çerez dizi olmakla uzaktan yakından alakası yok, özgün ve ilginç konusuyla izlemeye özel vakit ayırılıp üzerine düşünülecek bir dizi. 3. Sezonu merak ve heyecanla bekliyorum.

  3. dizide hepsinin halüsinasyon olduğu belirtilmişti, merak gizem filan kalmadı

    • Dizi üzerinde çok değişim yapıldı halüsinasyon gibi bir şey değil farklı gizemlerde var ilk bölümlüleri oldukça başarılı ancak sonraları saçmaladılar zamanınız olduğunda çerez dizi olarak izlenir