Vikings Dizi Konusu Vikings Dizi Konusu
2014 yılında kısıtlı bir bütçe ile başlamış olsa da yıla damgasını vuran en iyi diziler arasında yerini almayı başaran dizilerden bir tanesi olan vikingler... Vikings Dizi Konusu

2014 yılında kısıtlı bir bütçe ile başlamış olsa da yıla damgasını vuran en iyi diziler arasında yerini almayı başaran dizilerden bir tanesi olan vikingler de en çok tartışma yaratan konulardan bir tanesi de isminin nasıl okunduğu yönünde oldu Vikings nasıl okunur sorusunun cevabı ise basit ingilizce (vaykings) kendi dilimizde vikingler olarak tabir edilir.

Vikings Dizi Konusu

Vikingler ismini duyduğumuzda ilk aklımıza denizler, okyanuslar ve gemiler gelmektedir sebebi ise daha önceleri televizyon ekranlarında ve tarih kitaplarında gördüğümüz bilgilerdir. Dizisinin konusunda viking tarihi anlatılmaktadır ilk zamanlarından başlayarak nasıl bir imparatorluk haline geldikleri ve yaptıkları gemilerle dünyayı nasıl keşfetmeye başladıklarını anlatan aksiyon ve macera dolu bir dizidir.

Vikings Dizi Yorumu

İzlenilmesi gereken en iyi diziler arasında yerini almaktadır. İşlediği dizi konusu ve senaryosuyla gerçek anlamda başarı elde etmiştir.

Yorum bulunamadi.

Diger kullanicilara fikir vermek icin ilk yorumu sen yap.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.