1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Vikings 3.sezon

Vikings 3.sezon

Vikings 3.sezon

En sevilenler arasında yerini koruyarak her geçen gün dahada popüler hale gelen Vikings 3. sezonunda kendini daha fazla geliştirmiş bir şekilde izleyicileri ile buluştu ve muhteşem bir sezon yaşattı. Dizinin ilk sezonlarınde yeterli bütçeye sahip olamayan yapımcılar dizinin beklenenin üzerinde reyting alması üzerine bütçelerini artırarak her geçen gün daha kaliteli sahneler ile ekranlar karşısına geliyor.

Özellikle 3. sezonda muhteşem bir yıl giriş yaparak ve yapımda yaşanan üst düzey effektlerle dolu güzel bir sezon geçirdik diziye birçok yeni oyuncunun katılması’da bizler için farklı artı kazandırdı. Birçok insanın en sevdiği diziler arasında yer almayı başarmış dizinin bu sezon 10 bölümünü yayınlama kararı verildi.

Vikings 3.sezon bitiş tarihi ise 23 Nisan 2015 tarihinde yayınlanacak olan 10. bölümün sezon finali olacağı söylendi.Kısa bir sezon yaşadık gibi düşünsenizde dolu dolu başarılı bir sezon olduğunu söylesek abartmış olmayız.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap