İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. True Blood Dizi Konusu

True Blood Dizi Konusu

True Blood Dizi Konusu

Fantastik alanda dizi severlerin kesinlikle izlemiş olması gereken diziler arasında ilk sıralarda bulunan True Blood hayal gücünüzde bulunan tüm yaratıkları konu almıştır. Vampir, kurt adam, peri, şekil değiştiren ve birçok türde yaratığa dizide yer verilmiştir. Eğer fantastik dizileri seviyorsanız mutlaka izlemeniz gereken dizi seyircilerden de yüksek bir puan alarak başarısını kanıtlamıştır.

True Blood Dizi Konusu

Fantastik, kurgu, dram konularının başlıca tutulduğu dizide insanlar ve vampirlerin bir arada yaşadığı dünyayı konu almaktadır. İnsanlar tarafından vampirlerin tanındığı aşk yaşadığı arkadaşlık kurduğu bu dünyada bilinen ve bilinmeyen birçok yaratıkta bulunmaktadır. Başrol oyuncusu Sookie Stackhouse (Anna Paquin) hayatını anlatan dizi Amerikanın güneyinde küçük bir kasabada insanlar ile vampirlerin bir arada yaşadığı bölgede geçen olayları anlatır. Sıradan bir garson olan Sookie Stackhouse kullanmak istemediği zihin okuma yeteneğinin vampirler üzerinde işe yaramadığını anlar ve bir vampire aşık olur Bill Compton (Stephen Moyer) isimli vampirle taşındıktan sonra tüm hayatı değişir ve olay dizileri küçük kasabada birçok hareketliliğin yaşanmaya başlamasının ilk aktivitesi olur.

True Blood Dizi Yorumu

Farklı bir dizi arayanlar için kaçırılmaması gereken en iyi fantastik dizi olduğunu söyleyebilirim bu alanda ki dizileri sevenlerin tek solukta izleyeceği 2008 yılında başlayarak 7 sezon ekranlarda kalan muhteşem bir dizidir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap