İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Tin Man Dizi Konusu

Tin Man Dizi Konusu

Tin Man Dizi Konusu

2007 yılında gösterime girmiş olan diziler arasında yerini almış olan ve 3 bölümden oluşan mini dizidir. Bilim kurgu, macera ve fantastik kategorisinde başarı elde etmiş güzel bir dizidir. Masallar diyarından tanıtığımız karekterlere yer verilen dizide birçok farklı karakter ile karşılaşabileceğiniz macera dolu bir serüvenden oluşuyor.

Tin Man Dizi Konusu

Dizimiz maceralar diyarı olan OZ ‘da geçmektedir sıradan bir restoranda garsonluk yapan Dorothy Gale yaşanan büyük bir fırtına sonrası kendini O.Z. ülkesin’de bulur. Burada Karşılaştığı Mystic Man, Glithc ve Cain ile güzel bir dostluk kurarlar ancak O.Z. diyarında sadece iyiler yoktur ülkeyi karanlıklar içerisinde bırakmak isteyen kötülükler kraliçesi Azkadellia en büyük problemleridir. Bu diyarda yaşanan kötülükleri engellemek için kahramanlarımız kötü kraliçe ile bir mücadele içerisine girerler.

Tin Man Dizi Yorumu

Sıradan dizilerden uzaklaşarak alışıla gelmişin dışına çıkmak isteyenlerin kesinlikle izlemesi gereken macera dolu bir serüvenden oluşmaktadır. Sihir ve büyü diyarı O.Z. kahramanları güzel bir maceraya atılmış izlenmesi gereken bir dizidir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap