İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Whispers Dizi konusu ve Fragmanı

The Whispers Dizi konusu ve Fragmanı

The Whispers  Dizi konusu ve Fragmanı

Yaz sezonunda ekranlara gelecek olan The Whispers dizi konusu ve fragmanı açıklanmasının ardından başarılı bir yapım olmaya aday oldukları gösterdiler. Dram ve bilim kurgu konusunda karşımıza gelecek olan dizinin yönetmenliğini kim üstleniyor derken başrol oyuncuları Tate Birchmore, Barry Sloane, Lily Rabe’dır.

The Whispers Dizi konusu

Çocuklarımızla oyun oynamayı severiz , peki tanımadığınız birileri çocuklarınızla oyun oynamak isterse ? daha önce görmediğiniz duymadığınız. Dizi’de biri veya birşey sevdiklerinize inanılmaz şeyler yapıyor, görülemeyen uzaylılar insanların zayıf noktalarını tespit edebilmek için çevrenizdekilerle oynamaya başalar. En zayıf noktamız olan çocuklarımızı keşfederler ve onlarla uğraşmaya başlarlar.

The Whispers Dizi Fragmanı

The Whispers Dizi Yorumu

Konusunu okuduğumda çok ilginç gelmemişti ancak fragmanı izlediğimde kesinlikle takip etmem gereken bir dizi olduğunu itiraf etmeliyim, yeni dizilerde teknolojinin artısı olsa gerek tüm effectler ve görsellikler büyüleyici şekilde muhteşem ve konu olarakta gizem ve korku iyi bir şekilde işlenmiş izlenilesi bir dizidir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. ilk bölümü izlediğim kadarıyla mükemmel bir dizi olacak gizem dolu bir konusu var, dramıda çok iyi ayarlamışlar en azından benzer dizi niteliğinde değil başarılı olabileceğini düşünüyorum

  2. aylardır beklediğim uzaylı dizisi 🙂 konusu çok ilginç duruyor bakalım 1. sezon 1. bölüm çıktı izliyeceğim birazdan umarım beklentilerimi karşılar