1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Messengers Dizi Konusu

The Messengers Dizi Konusu

The Messengers Dizi Konusu


The Messengers Dizi Tanıtım
2015 Yılında başlayacak bir diğer iddialı dizi “The Messengers” ‘ın ilk bölümün yayınlanmasına kısa bir süre kalmışken dizinin yayınlanmasını bekleyenler sabırsızlanmaya başladılar. Önümüzdeki günlerde ismi sık sık duyacak olduğumuz dizilerden bir tanesi olması için yapımcıları çalışmalarına devam ediyor ve dizi oyuncuları arasında sık sık tanınmış yüzler göreceğiz gibi duruyor. Türkçe anlamı Haberci dir. dizi içersinde elçi anlamı taşımaktadır.


The Messengers Dizi Konusu
Bilim Kurgu kategorisinde Yılın en iyi dizilerinden bir tanesi olacak gibi duruyor. New Mexico çöl sıcaklığı eşliğinde araştırmalar yapan bilim adamı Vera Ivanov ilginç ve gizemli bir nesnenin gökyüzünden hızla yeryüzüne kör edici bir ışık saçarak düştüğünü ve patladığını görür. Düşen bu cisim kısa bir süre kalbi durduran bir şok dalgası saçar. Ancak bilim insanımız Vera bu hava dalgasından etkilenen tek kişi değildir, Kalbi durduktan birkaç saat sonra olağanüstü bir şekilde tekrar hayata dönen ve patlamanın olduğu o an aralarında bir bağlantı oluşan dört kişi daha vardır.Diğer etkilenen seçilmiş kişiler ise : Erin, 7 yaşındaki kızını eski kocasından korumaya çalışan umutsuz bir genç annedir.Peter, tahammül edilemez zorbalıklar yapan ve sürekli etrafındakilere saldıran, belalı bir lise öğrencisidir.Raul, Meksikalı bir uyuşturucu taciriyle başı belaya girdiği için gizli bir atama bekleyen federal ajandır ve Joshua, babasının izinden giden, karizmatik bir 2. nesil televangelistiktir. Patlamanın ardından kendilerinin bile zor inandığı birtakım olağanüstü güçlerle uyanırlar. İnsanları iyileştiren ama nasıl olduğunu asla anlayamadıkları bir yetenektir. Her şeyden daha esrarengiz olan ise “The Man” olarak isimlendirilen, zihninde canlanan bir kişinin Vera’ya etik olarak karmaşık bir görevde yardım etmesi karşılığında kaçırılan oğluyla buluşmasını sağlayacağı teklifidir. Bu görev görünürde kaza olan bir olay nedeniyle 7 yıldır komada olan ve aniden uyanan Hemşire Rose Arvale ile Vera’yı çakışan bir yola sürükleyecektir. Joshua bir kehanette bulunur; Vahiyin çarkları dönmeye başlamıştır ve bu hepsi birbirine yabancı olan insanlardan oluşan grup yaklaşan kıyameti önleyebilecek tek umut kaynağıdır, Ya da kıyamete neden olacak onlardır.


The Messengers Dizi Fragman


The Messengers Dizi Yorumu

Yaz dönemi dizileri arasında en çok beklenilen diziler arasında yer alıyor, Normalin dışına çıkarak hayal gücünü kullanmak isteyecek kişilerin izlemesi gereken macera dolu bir dizi olacağından şüpheniz olmasın izlenilesi dizlerdendir.cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Kullanışlı bilgiler, özellikle aradığım konuda teşekürederim