İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Lizzie Borden Chronicles Dizi Konusu

The Lizzie Borden Chronicles Dizi Konusu

İlerleyen günlerde ismini daha sık duyacağınız 2015 yapımı diziler arasındadır. The Lizzie Borden Chronicles Korku , suç ve Dram alanında yapılan yılın en yeni başarılı dizileri arasındadır. LifeTime kanalının bu yıl için 2 adet dizi siparişlerinden biricisi olan dizi ilk bölümünün yayınlanmasıyla gösterime başladı.

The Lizzie Borden Chronicles Dizi Konusu

Lizzie Borden Chronicles, 1892 yılından işlenen öz babası ve üvey annesinin korkunç cinayetlerinden tartışmalı bir şekilde beraat eder. Lizzie Borden’ın bu olay sonrasında etrafında yaşanan olayları ve kişileri konu edinmektedir. Clea Duvall Lizzie’nin ablası Emma rolünü yeniden alırken, Cole Hauser ve Jonathan Banks de mini dizinin ana kadrosunda bulunmaktadır.


The Lizzie Borden Chronicles Dizi Yorumu

İlk bölümü oldukça beğenilen kategorisinde başarılı bir dizidir. Nostaljik anlamda 1900’lü yıllarda geçen dizi korku , suç ve Dram severlerin izlemesi gereken bir mini dizi olarak hazırlanmıştır yani dizi çok uzun sürmeyecektir. 2015 Yılı için 8 bölüm hazırlanması planlanıyor

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. son zamanların en iyi dizisi olacak gibi duruyor gerçekten myhteşem bir ilk bölüm yaşattılar bize 2. bölümü sabırsızlıkla bekliyorum keşke mini dizi olmasaydı 🙁

  2. Kadın tam bir psikopat mutheşem bir dizi olcak gibi duruyor