İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. The Last Man on Earth Dizi Konusu

The Last Man on Earth Dizi Konusu

The Last Man on Earth Dizi Konusu

Pazar Günleri Fox ekranlarına gelen 2015’in yeni dizilerinden bir tanesi olan The Last Man on Earth özenle hazırlanmış ve konu olarak bilim kurgudan faydalansalar da insanlık adına birçok konu ve mesaj işlemektedirler ülkemizde yüksek bir popülerlik kazanamamış gibi dursada popülerliği ve izleyici kitlesi gün geçtikçe artacaktır.

The Last Man on Earth Dizi Konusu

Dünya üzerinde kalan son insan anlamına gelen The Last Man on Earth konu olarak dünyada yayılan bir vampir virüsü üzerine insanlığın sona eriyor bir kişi dışında o ise tüm yaşananlarla mücadele ederek dünya üzerinde kalan son insan olmayı başarıyor kimsenin olmadığı bu dünyada nasıl hayatta kaldığı ve neler yaptığını işleyen dizide birçok mesajda verilmektedir.

The Last Man on Earth Dizi yorumu
Bilim kurgu alanında her geçen gün yeni diziler gösterime girmeye başlıyor ana tema olarak bu diziler birbirlerine benzesede genel anlamda farklılıklar gösteriyorlar The last man on earth dizisinde ise maceradan daha cok dram ve bir hayat hikayesi konu alınmış bu kategorileri beğenen insanların ilgi gösterebileceği bir dizidir

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (6)

  1. 1 haftada 2 sezonu bitirdim. Genel olarak sempatik bir dizi, insan ilişkilerinin dünyada kimse olmadan 4-5 kişi arasında nasıl olabileceğini konu alan bir dizi. Bazı sahneler beklenenin altında kalmış. Bence dünyada kimse kalmayınca daha lüks bir hayat tarzı olması gerekir. Bunlar ufak bir kasabaya tıkanıp kalıyorlar sonra da Malibuda bir evde hep beraber yaşıyorlar. Tavsiye ederim.

  2. dizi izlemezlemezdim bağımlı oldum bunlar yüzünden 😀

  3. ilk sezonu bittimi ya güzel bir komedi dizisiydi 🙁

    • Abi muhteşem bir komediydi 1. sezonu ara vermeden tek solukta bitirdim 😀 2. sezonu ne zaman başlıycak bilen yokmu seneye demesin kimse bekliyemem o kadar 🙂

  4. çok iyi dizi abiya takip ediyorum bakalım umarım bölümler ilerledikçe saçmalamazlar bu tempo güzel devam