İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Cnbce dizileri
  3. Teen Wolf Dizi Konusu

Teen Wolf Dizi Konusu

Teen Wolf Dizi Konusu

Genç kadrosuyla ön plana çıkan dizi genelliklede gençler tarafından izleniyor Amerika’da bir akım başlatan Teen Wolf dizi serisinde Kurt adamlar ana karakter olarak uygulanmaktayken farklı türlerinde dizide yer aldığını biliyoruz.

Teen Wolf Dizi Konusu

Genç oyuncu Scott ormanda bir ceset ile karşılaşır bir yaratığın parçaladığını fark eder ve ormanın derinliklerinden kurt sesi gelir ve karşısında belirir sıradan bir kurt olmadığını anlar ve saldırısına maruz kalır ancak yaralanarak kurttan kaçmayı başarır , birkaç gün sonra aldığı yaranın üzerinde farklı yetenek ve gelişmelere neden olduğunu fark etmeye başlar kurt ısırığından aldığı enfeksiyondan etkilenerek Scott’da kurt adama dönüşmeye başlar ve dolunay gecesi tüm belirtiler ortaya çıkar artık oda bir kurt adamdır. Macera Scott’ın kurt adama dönüşmesiyle başlamıştır ancak yaşadıkları kasabada da herşey değişmek üzeredir yaşadıkları sıradan hayatın tersine herşey daha farklı ve macera dolu bir serüvene dönüşecektir.

Teen Wolf Dizi Yorumu

Konun sabit olduğu dizilerde uzun sezonlar bazen izleyicileri sıkmaktadır. Teen Wolf dizisinin son sezonlarında da bu yaşanmaya başlamışken konulara farklı bir bakış açısı getirmeyi denediler ve kısmen başarılı oldular , Bu konulardaki dizileri izlemeyi seviyorsanız ilk sezonlarını büyük bir ilgi ile izleceğinizden şüpheniz olmasın başarılı bir dizidir son sezonlara doğru biraz karmaşa yaşanmış olsa da tekrar akıcı ilgi çekici hale toparlamışlardır.

Arama Terimleri: teen wolf konusu, teen wolf dizisi hakkında bilgi, teen wolf dizisinin konusu, teen wolf filminin konusu
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. bu diziyi izlerken kendimden geçiyorum 🙂

  2. Bu diziye bayılıyorummmmmm