1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Salem

Salem

Salem

Dram , fantastik ve trajedi kategorisinde 2014 yılında gösterime başlayan dizi alanında kabul ediliş normalin bir tık üstünde başarı elde etmiş diziler arasında yerini almaktadır. Yaz sezonu dizilerinden biri olduğu için gösterim tarihleri yılın 4. ayları civarında başlamaktadir.

Salem Dizi Konusu

WGN Amerika için düzenlenmiş ilk dizi olacak olan Salem, 17. yüzyılda yaşanan tarihi Salem Cadı Mahkemeleri olarak bilinen hikâyesiyle bizleri geçmişe götürüyor. Bu yargılamaları yapan mahkemeler, cadılık ile suçlanan kişiler için oluşturulmuştur ve yargıçlar tarafından yönetilen yerel mahkemelerdir ve cadılığın cezası yakılarak öldürülmektir. Salem, kendisini bir anda bu olayların içerisinde bulan Mary Sibley’in (Janet Montgomery) hayatını anlatmaktadır. Her cadının kötü olması gerekmediği gibi yaşanacaklar karşısında neler yapılması gerektiğini bir macera olay örgüsünde anlatmaktadır.

Salem Dizi Yorumu

Fantastik kurgu tarzında son zamanlarda çok fazla dizi çıkmaya başladığını göz önünde bulundurunca dizide pek bir artı konu kalmıyor ancak zamanı olanlar için izlenilebilir vasat bir dizi değildir.

Salem Dizi Bilgileri

Tür : Dram , Fantastik, trajedi
Yönetmen : Brannon Braga, Adam Simon
Oyuncular : Seth Gabel – Cotton Mather
Janet Montgomery – Mary Sibley
Shane West – John Alden
Tamzin Merchant – Anne Hale
Ashley Madekwe – Tituba
Elise Eberle – Mercy Lewis

Ülke : Amerika
Dil : İngilizce
Yayın Yılı : 2014
Süre : 60 Dakika

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. 3. sezon ne zaman acaba bilgi verebilirmisiniz 🙂

    • Normalde Nisan sonlarında başlaması planlanıyordu ancak kanaldan kesin bir tarih açıklaması yapılmadı. Söylenen tek bilgi 2016 yılı içinde geleceği henüz tarih verilmedi 🙁