1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Peaky Blinders Dizi Konusu

Peaky Blinders Dizi Konusu

Peaky Blinders Dizi Konusu

Peaky Blinders insanı geçmişe götüren başarılı konusu ile 3.sezon ne zaman başlıycak sorusunu sordurarak izleyicileri sabırsızlandırıyor. 3. sezonun başlama tarihi ise 2015 eylül ayında geleceği söylendi.

Peaky Blinders Dizi Konusu

Kara Şövalye, Başlangıç ve Kara Şövalye Yükseliyor filmlerinden tanıdığımız ünlü oyuncu Cillian Murphy başrol’de yer aldığı, senaryosunu Şark Vaatleri filminin ünlü senaristi Steven Knight’ın yazdığı Peaky Blinders isimli dizi ilk sezonu ile büyük yankı uyandırmıştı.

Murphy’nin dizide ağır bir gangsteri canlandırıyor. Savaş sonrası İngiltere’sinde yaşanan gangister olaylarını anlatacak. Murphy (Tomy) rolü, savaşın ardından ortaya çıkan gangisterler arasında ayakta kalmaya çalışan eski askerler ve çete üyeleri arasında acımasız bir grubun lideri olacak.Tommy’nin şehirdeki otoritesini bölgeye yeni gelen bir polisin onunla uğraşmaya başlamasıyla sarılacak.

Peaky Blinders Dizi Yorumu

Kesinlikle izlemeniz gereken diziler arasında konu olarak izlediğiniz en tatlı dizilerden bir tanesi olacağını söyleyebilirim yabancı diziler izlemeyi sevenlerin kaçırmaması gereken bir yapıt.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)