İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Once Upon a Time Dizi Konusu

Once Upon a Time Dizi Konusu

Once Upon a Time Dizi Konusu

Bir varmış bir yokmuş diye başlayan dizi izleyicilerin hayal gücünü sınırsızlaştıran ve gerçekten yaşamdan uzaklaştırarak insanları masallar diyarına taşımaktadır. Gerçeklikten uzaklaşarak bir anda olsa masalların içinde var olmanın veya masllar gerçek olsaydı dedirten güzel bir dizidir.

Once Upon a Time Dizi Konusu

Her şey ortaya çıkan bir kitap ile başlar dizinin küçük oyuncusu Henry (Jared Gilmore) kitabı okudukça içerisindekilerin gerçek olduğuna inanmaya başlar ve çevresindeki insanları kitap karakterleriyle eşleştirir , tüm kalbiyle de bunun gerçek olduğu düşüncesine kapılır çevresindeki herkese bunu söylemiş olsa da hayal dünyasında kurduğu birşey olduğunu sanırlar ancak Henry yaşadığı kasabanın lanetlenerek masallar diyarından dünyaya geldiğine inancında ısrarcıdır. Kasabada yaşanan tuhaf olaylarda Henry’inin söylediklerini destekler niteliktedir bu düşüncesi ile kitaptan faydalanıp kurtarıcıyı bulan Henry gerçek Annesi (saver) kurtarıcının kasabaya gelişiyle macera dolu bir serüveni başlatmış olur.

Once Upon a Time Dizi Yorumu

Çocuksu bir dizi gibi dursada izlendikçe insanları merak ettiren tüm bölümlerini izleten farklı bir dizi serisidir zamanı olan kişilerin kesinlikle izlemesini tavsiye ederiz. Dizi hakkındaki görüşlerinizi yazmayı unutmayın

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap