İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Merlin

Merlin

Merlin

Efsane diziler kuşağınıza eklemeniz gereken macera , dram ve fantastik alanında başarılı bir dizi olan Merlin 2008 yılında gösterime başlayarak 5 sezon sürmüştür. Günümüz dizilerini takip ettiyseniz ve yeni bir tat arıyorsanız izlemeniz gereken dizi olduğunu söyleyebilirim

Merlin Dizi Konusu

Genç bir çocuğun hayatını anlatan dizinin başrol oyuncusu Merlin sıradan hatta fakir bir ailenin çocuğudur ailesi bakamadığı için sarayda çalışan bir aile üyesinin yanında çalışması için Merlin’i krallığa yollar burada çalışmaya başlayan Merlin sarayda sağlık ile ilgilenen hekimin yanında çalışmaya başlayarak kendisini geliştirmeye başlar bir süre sonra farklı yeteneklerinin sihir yapabildiğini fark eder. Prens ile yolları kesişerek dost olan Merlinin macerası ve fantastik dolu hikayesi’de o zaman başlar.

Merlin Dizi Yorumu

Günümüzde incelendiğinde eski diziler arasında yer alan sezon finalini mükemmel bir şekilde tamamlamış olan diziyi sıkılmadan izleyebilirsiniz. Fantastik dizi severler için izlenilmesi gerekenler kategorisinde bulunması gerekiyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap