İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Marco Polo Dizi Konusu

Marco Polo Dizi Konusu

Marco Polo Dizi Konusu

Tarih boyunca sık karşılaştığım isimlerden bir tanesi olan Marco Polo’nun hayatı televizyona uyarlanarak gösterime başladı oldukça popüler bir dizi haline gelen ve ciddi bir bütçe ile çekimleri yapılan dizinin her geçen gün takipçileri ve izleyici kitlesi artıyor.

Marco Polo Dizi Konusu

Tarih boyunca bir gezgin olarak bilinen Marco Polo ‘nun hayatını anlatan tarihi bir konuları ele alan bir dizi konusu işlenmiştir. İtalya’da doğmuş ve hayatına devam eden Polo’nun en büyük hayali dünyayı gezmekti küçük yaşlarda annesini kaybeden Polo’nun babası ise ipek yolu üzerinde ticaret yapıyordur uzun yıllar boyunca ülkesine ve ailesine dönmeyen babası bir gün Marco Polonun amcası ile ülkeye gelirler ve tekrar ticaret için yola çıkacaklarını söylerler Polo hayallerini gerçekleştirmek için babası ile bu ticaret kervanında yer almak istediğini söyler ancak babası buna olumlu bakmaz Marco Polo ise bu yolculuğa çıkma konusunda oldukça kararlıdır ve bu zorlu yolda babasının peşinden gider yolda bir çok zorlayıcı etkenle karşılaşırlar ve görevleri dönemin en güçlü imparatorluğu olan Moğol Krallığına hristiyan rahipleri götürmektir. Moğol topraklarına gidene kadar yaşadıkları zorlu engeller karşısında rahipler hayatta kalmayı başaramazlar ve kralın huzuruna elleri boş çıkmak zorunda kalırlar , kral duruma çok kızmıştır ve bu tüccarları öldürcekken Marco Polonun babası krala oğlunu danışman olarak orda bırakmayı çok zeki olduğunu söyler Kral ise Marco Polo’nun konuşmalarından etkilenmiştir teklifi kabul eder ve Polonun gerçek macerası o anda başlar.

Marco Polo Dizi Yorumu

Diziyi izlemeye başlarken zamanınızın bol olduğu bir süre seçin çünkü tüm bölümlerini aralıksız izlemek isteyeceğiniz kaliteli bir dizidir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap