İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Grimm Dizi Konusu

Grimm Dizi Konusu

Grimm Dizi Konusu

Stephen Carpenter’ın yönetmenliğini yaptığı Grimm 2011 yıllında ekranlarımıza gelirken dizi konusu dram, fantastik, korku kategorilerinde başarılı bir yapım ortaya çıkartmışlardır. David Giuntoli başrol’ü üstlendiği dizi birçok kişiye hitap ederek büyük bir izleyici kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

grimm

Grimm Dizi Konusu

Grimm fantastik karakterler yaratmayı başarmıştır. Portland’da polis memuru olan Nick Burkhardt fazlasıyla korkunç olay yerine şahit olmasına rağmen, yaşanmaya başlamuş yeni tuhaf görüntülere hazırlıksız değildir, Nick görünüşte sradan olan insanların sebepsizce korkunç canavarlara dönüştüklerini görmektedir. Hayattaki yakının onu ziyaret etmesiyle gerçeği öğrenen Nick doğaüstü bir güçle yaratıkları görebilme yeteneğinin ailes mirası olduğunu öğrenir. Bir “Grimm” olarak, görevi mitolojik varlıklar ve insanlar arasındaki dengeyi korumakla görevlidir. Değişmiş “Büyük Kötü bir Kurt” en yakın dostu ve ortağı olur. Nick’in bir polis olması bir zamanlar sadece masallarda olduğuna inandığı suçlularla sık sık karşılaşmasına neden olmaktadır.

Grimm Dizi Yorumu

Fantastik ve ilginç bir konuya sahip olan dizi izlemeniz gerekenler arasındadır. Sıra dışı olay ve yaratıkları barındıran kurgu dizileri sevenlerin takip etmesi gerekir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap