1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Grace and Frankie Dizi Konusu

Grace and Frankie Dizi Konusu

Grace and Frankie Dizi Konusu

Yaz sezonu dizileri ekranlara gelmeye devam ederken bir yenisi Netflix’de yerini alacak olan dizi 8 mayıs 2015’de gösterime başlayacak olan dizide birçok tanıdığımız oyuncular bulunuyor , Amerikan komedi alanında başarı elde etmesi beklenen Grace and Frankie’de başrolleri Jane Fonda (Grace) ve Lily Tomlin (Frankie) olarak üstlenecekler.

Grace and Frankie Dizi Konusu

Yaşları ilerlemiş sıradan iki kadının hayatlarını anlatan dizide, karakterler yakın arkadaşlardır ve her ikisininde kocasının onlardan ayrılacaklarını öğrenirler durum karşısında ne yapmaları gerektiğine karar veremeyen arkadaşların yaşayacakları ve başlarına gelecekler hakkında oluşturulan güzel bir komedi serisi ortaya çıkacaktır.

Grace and Frankie Dizi Yorumu

Amerika’da komedi dizi severlerin merakla beklediği komedi dizileri arasında yerini alacak olan dizi konusuyla’da dikkatleri çekerek olumsuz olabilecek şeylerin nasıl komik durumlar ortaya çıkarttığını gösteriyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap