İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Game of Thrones 5. sezon Heyecanı Başlıyor !

Game of Thrones 5. sezon Heyecanı Başlıyor !

Game of Thrones 5. sezon Heyecanı Başlıyor !

Dünya genelinde en çok beklenilen dizidir desek abartmayız , milyonlarca insan yeni sezonun ilk bölümünü görebilmek için gün saymaya başladı. Büyük gün Pazar 12 nisanda ekranlara yerini alacak olan dizide günler azaldıkça meraklar artmaya başlar ve birçok insan geçen sezonu hatırlamak tazelemek adına yeniden izlediğini söylüyor.
Game of Thrones 5. sezon Konusunda daha önce yaptığımız açıklamalarda belirtmiştik bu sezon bizleri birçok yenilik ve yeni oyuncular bekliyor tanıtım filmleri ve fragmanlarda’da izlediğimiz gibi bu yenilikler bizlere olumlu mu yoksa olumsuz mu yansıyacak hep beraber izleyip karar vereceğiz.

Game-of-Thrones-dragonGame of Thrones 5. sezon
Dizinin en beğenilen oyuncusu olan khaleesi’yi bu sezon ekranlarda daha fazla görmek istiyoruz ki gelen açıklamalarda bu sezonun khaleesinin sezonu olacağı açıklandı Twitter hesabından yapılan son tweette ” Geçmiş Geçmiştir, gelecekten tiksiniyoruz” açıklamasının ardından Ejdarhaların büyükmüş hallerinin fotoğrafına yer verildi ki sezonun kapak fotoğarafıda ejderhalarımızdan oluşmakta!

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap