1. Ana Sayfa
  2. Cnbce dizileri
  3. Fargo Dizi Konusu

Fargo Dizi Konusu

Fargo Dizi Konusu

2014 yılda yayınlanan ilk bölümleriyle Fargo dizi konusu büyük bir yankı uyandırmayı başardı. İzleyicilerin yakından takip ettiği ve başarılı olarak yorumladığı dizinin 2.sezonu 2015 yılında gösterime girmesi planlanırken dizide yeni oyuncuların yer alacak.

Fargo Dizi Konusu

Fargo 90’lı yıllarda bolca ödül almış filmler arasında yer almaktadır. 2014 yılında filmin televizyon dizisine uyarlanmasıdır. Coen kardeşlerin dahil olacağı dizi Fargo, filmden esinlenmiş bir dizi olacak ancak birçok değişiklik yapılacak ve aynısı olmayacaktır. Senarist Noah Hawley tarafından yazılacak olan dizinin yapımcılığını Coen kardeşler üstlenecek. 2006 yılında Lorne Malvo Bemidji, Minnesota’dan geçerken tesadüfen karşılaştığı “ezik” Lester Nygaard’ı kirli aklı ve şiddetiyle etkisi altında bırakır. Bu sırada yeni memur Molly Solverson ve Duluth polis memuru Gus Grimly birlik olurlar ve Malvo ile Nygaard’ın ilişkisi olabileceğine inandıkları bir dizi cinayetleri araştırmaya başlarlar.

Fargo Dizi Yorumu

Yabancı dizi severlerin kesinlikle izlemesi gerekenler arasında yerini alan Fargo Dizi Konusu filminden dolayı bilinmektedir ancak diziye uyarlaması bambaşka daha zevkli bir yapıttır kaçırılmaması gereken diziler arasındadır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)