1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Dominion 2.sezon

Dominion 2.sezon

Dominion 2.sezon

Amerikan Syfy kanalının yayımladığı fantastik kurgu dizi Dominion 2014 yılı yaz sezonu dizileri arasında yayın hayatına başlayan diziler arasında yerini almıştı. ilk sezonuna 13 bölüm ile giriş yapmıştı, ancak Syfy kanalından yapılan açıklamaya göre dizi 9 bölümde sezon finali yapmıştı. İstenilen başarıyı yakalayamadığı ve aldığı düşük reytingler neticesinde 2. sezona devam etmeyecek şeklinde haberler yapıldı.İzleyiciler dizinin bittiğini düşünürken yapılan ikinci açıklama ile 2. sezon onayını aldığını ve devam edeciği haberleri verildi.

Christopher Egan, Tom Wisdom, Roxanne McKee gibi birçok başarılı genç oyuncuları başrollerde izlediğimiz dizi 2. sezonu ile Syfy ekranlarında devam edecek, merak edilen sorusu ise “Dominion 2.sezon ne zaman başlayacak” oldu.

Dominion 2. Sezon

Legion filminden uyarlanılarak Televizyon serisi haline gelen ve genç bir savaşçının, insanlığı kurtarmak için yaptığı mücadeleyi konu edinen Dominion dizisi takipçilerinin de bildiği üzere geçtiğimiz yıl 7 Ağustos tarihinde “Beware Those Closest to You” isimli bölümün 2. parçası ile sezon finaline girmişti. Dizi 2. sezonu ile 2015 Yaz aylarında ekranlarda olacak. Dizinin yeni sezon başlangıç tarihi 2015 Temmuz ayını işaret ediyor. Dizinin 2. sezonu yine ilk sezonda olduğu gibi 9 bölümden oluşacak.

İkinci bir şans elde ettiği için bunu değerlendirmek isteyen yapımcıların tüm bölümleri çekerken daha dikkatli ve görselliğin ön planda tutulduğu aktarıldı ancak ilk sezona göre dizi bütçesinde ciddi miktarda azalma yapılması birçok konuda huzursuzlukları peşinden getirdi.

Oyuncuların ve yapımcıların diziye inançları olduğunu ve ellerinden gelenin en iyisini yapacaklarını twitter hesaplarından paylaşmaları da bizleri iyi bir sezon girişi yapılacağının sinyalleri vermiş gibi görülüyor.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap