1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Da Vinci’s Demons 3. Sezon Dizi Konusu

Da Vinci’s Demons 3. Sezon Dizi Konusu

Da Vinci’s Demons 3. Sezon Dizi Konusu

Yılın en çok beklenen dizilerinden bir tanesi olduğuna kimsenin şüphesi yoktur. Tarihi fantastik diziler arasında bulunan dizinin büyük bir hayran kitlesi var ve ülkemizde yakından takip edilmeye devam ediyor ayrıca dizinin ilk iki sezonunda işlenen Ottoman ( Osmanlı) konusu da birçok Türk’ün dikkatini çekmiş durumda izlediğimiz başarılı iki sezonun ardından sırada dizinin 3’üncü sezonu yer alıyor tarih yaklaştıkça hakkında birçok haber gelmeye devam ediyor.

Da Vinci’s Demons 3. Sezon

İlk olarak en merak edilen soru olan ” 3.sezon ne zaman başlayacak” sorusuna yanıt vermek isteriz ancak yapımcılar kesin bir tarih belirtmekten kaçınıyor ancak yaz aylarında starz ekranlarında yayınlanacağını açıkladılar. Bir diğer açıklanan bilgi ise 3. sezonun 10 bölümden oluşacağı yönünde olmuştur. Yeni başlayacak sezonda yapılan en büyük değişikliğin ise yapımcı kadrosunda gerçekleşen değişiklik ve izlediğimiz iki sezondan daha farklı bir sezonun bizi bekliyor oldu.

“Breaking Bad” dizisinden tanıdığımız John Shiban dizi kadrosunda yerini aldı büyük bir etki gösterecek olan John yapımcılıkta birçok farklılık ortaya çıkartacak çünkü kadroda yazar ve yönetmenlik alanında yer aldı.

3. sezonda daha çok Da Vinci’nin annesi üzerine konu işlencek gibi gözüküyor önceki sezonlarda annesini sadece hayallerde hatırlıyan Davinci hayallerinde annesinin var olduğu ve yaşadığına inanıyordu, son sezon finalinde annesini Osmanlı gemisinde ilk defa görerek yaşanacak savaşta büyük bir rol oynamıştır ve gizemler yavaş yavaş çözülmeye başlamıştır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (2)

  1. Sabırsızlıkla bekliyoruz ne zaman yayınlanacak mayıs ta başlaması gerekiyordu