İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. CSI Cyber Dizi Konusu

CSI Cyber Dizi Konusu

CSI Cyber Dizi Konusu

Polisiye diziler arasında yerini almaya hazırlanan 2015 yapımı dizi konu olarak standartların dışına çıkmayı başarmış gibi gözüküyor yaz sezonun yaklaşması ve birçok popüler dizinin sezon finali yapmasının üstüne yeni dizilerde ekranlarda popüler olmak adına yerini alıyor bunlardan bir kısmı ilk sezonunda final yapacağı gibi izleyiciler tarafından sevilenler de ekranlardaki yerini koruyacaklardır.

CSI Cyber Konusu
Polisiye alanında hazırlanmış dizi FBI’ın Siber Suçlar Bölümünde bulunan Avery Ryan’ merkezini konu edinmiştir. Sanal ortamın gelişmesiyle Yeni bir suç grubu olan siber suçlar ortaya çıkmıştır ve CSI uzantılı Siber psikoloji uzmanı olan Ryan, FBI’da kurdukları yeni ekibiyle birlikte bilişim suçlarını önlemek için çalışılar. Dizinin başrolünde ise Medium dizisinden hatırlayabileceğiniz Patricia Arquette var.

CSI Cyber Dizi Yorumları
Polisiye Film severler için kaçırılmaması gereken bir dizi diğer kategorilerle ilgilenenlerin ise sıkılacağı tatmin edemeyecek bir dizi olduğunu söylemek mümkün birçok izleyicide bu görüşümü desteklemektedir

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapına Yorumlar (3)

  1. Gayet güzel bir site olmuş hemen ekliyorum takip listeme. Ellerinize sağlık