1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Continuum

Continuum

Continuum

Bilim kurgu, aksiyon ve fantastik diziler arasında yer alan başarılı bir dizi olan Continuum 2012 yılında yayın hayatına başladı. Günümüze kadar 4 sezonu gösterime giren dizide ana konu dünyada yaşanabilecek bir kaosun önüne geçmektir. İzleyiciler tarafından puanlamasını incelediğimizde üst sıralarda yerini almış otoritesini korumaya devam etmektedir.

Continuum Dizi Konusu

2077 Yılında yaşayan dedektif tutukladıkları isyancıların idam edileceği gün yaşanan bir olaydan sonra kendisini 2013 yılında bulur. Mahkumların daha önceden tasarladığı bir plan ile zamanda yolculuk yapmalarını sağlayan bir makine mahkumları kaçırmak için kullanılır ancak beklemedikleri bir şekilde dedektifte onlarla birlikte zamanda yolculuk yapar , isyancıların zamanın akışını değiştirmek için gittikleri 2013 yılında onlarla mücade edecek tek kişi dedektifimizdir.

Continuum Dizi Yorumu

Fantastik kurgu alanında macera dolu bir dizidir. Zamanda yapılacak ufak değişikliklerin sonuçları çok büyük kaoslara neden olabilirken zamanın koruyuculuğunu yapacak tek kişi dedektiftir. Macera ve aksiyonun bol olduğu hareketli bir dizidir editörün izlenilesi dizileri arasında yerini almıştır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)