İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Constantine Dizi Konusu

Constantine Dizi Konusu

Constantine Dizi Konusu

Constantine hemen hemen ismini herkes duymuştur bu ismi meşhur filminden çok yakından tanıyoruz dünyada şeytan çıkarma işini yapan nadir insanlardan bir tanesi olan Constantine sevilen karakteri 2014 yılında dizi konusu olara uyarlanarak izleyicileriyle buluştu

Constantine Dizi Konusu

Tamamen filmden uyarlanarak dizi haline getirilen Constantine’de ana karakterin özellikleri aynı kılındı buna ek olarak yeni oyuncular ve yeni karakterler diziye eklendi, Cehennemden kaçmayı başaran şeytanların dünya üzerinde insanlara zarar vermesini engellemek için onlarla mücadele eden Constantine’nin macerasını işleyen dizi yeniliklerle de göz dolduran başarılı bir dizi haline gelmeyi başardı. Yükselen karanlık ile dünyada şeytanlarla savaşan tek kişidir.

Constantine Dizi Yorumu

Filmi sevenlerin kaçırmaması gereken bir dizidir. Farklı oyuncular ve konularla daha iyi br yapım haline getirilmeye çalışan dizinin takipçilerinden bir tanesiyim sıra dışı olayları sevenler için izlenilmesini tavsiye ederim.

Yorumlar (0)

Yapılan Yorumlar (0)

  1. Filmden uyarlanmadı HellBlazer çizgi romanından uyarlandı + filmin çizgi roman ile gram alakası yok ingiliz onursuz ve biseksuel bir karakteri alıp cool holywood karakterine çevirmişler. Dizi daha iyidir.