İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Broadchurch Dizi Konusu

Broadchurch Dizi Konusu

Broadchurch Dizi Konusu

Dram, suç, gizem kategorilerinde 2013 yılında gösterime başlayan Broadchurch dizi konusu ile oldukça yüksek bir başarı puanı almıştır. Chris Chibnall ‘ın yönetmenliğini üstlendiği dizi çekimleri İngiltere’de yapılmaktadır ve dizi sektöründe ki büyük rakipleri Amerika’ya meydan okurcasına büyük bir başarı ve izleyici kitlesine sahip olmuştur.

Broadchurch Dizi Konusu

Broadchurch, suç oranın çok düşük olduğu uzakta sakin bir sahil kasabasıdır. Ancak bir gün, kasabada yaşayan Latimer’ ailesinin 11 yaşındaki oğlu Danny, kumsalda ölü bulunur. Bu olay, küçük Danny’nin ailesi başta olmak üzere çevredeki tüm insanları şoke etmiştir. Bu esrareniz cinayeti araştırmak için de, kasabaya yeni gelen Dedektif Alec Hardy ve onun küçük yaşlardan arkadaşı olan Broadchurch’li yardımcısı Ellie Miller, cinayet soruşturmasına başlar. İkilinin keşfettikleri şeyler, kimsenin hoşuna gitmeyecektir.

Broadchurch Yorumu

kendini kanıtlamış başarılı diziler arasında yer alan Broadchurch suç ve gizem konularının mükemmel işlendiği bir dizidir. Bu alandaki dizileri takip edenlerin kaçırmaması gereken diziler arasında yer almaktadır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap