1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Bloodline Dizi Konusu

Bloodline Dizi Konusu

Bloodline Dizi Konusu

Netflix 2015 sezonunda izleyicilerine birçok dizi ve yenilik getirdi yaptıkları yayınladıkları diziler ve yapımlar ile son günlerde dünya gündemine gelen Netflix dizileri ile ne kadar kaliteli bir noktaya geldiklerini ve her geçen saniye daha iyi bir yere geldiklerini yaptıkları milyarlarca dolarlık yatırımın boşuna olmadığını kanıtlıyor.

Bloodline Dizi Konusu

Dram ve trajedi alanında başarılı bir şekilde düzenlenen dizi konusunda Florida’da bir otel sahibi olan Rayburnler , yaşadıkları bölgende tanınmıi ve çevresince sevilerek saygı duyulan, modern bir Amerikan ailesidir, Ancak tüm aile üyeleri onun kadar saygın olmayı başaramamışlardır özellikle ailenin yüz karası olan büyük oğul Danny, yıllar sonra tekrar kasabaya döner; aile için zor günler başlayacaktır çünkü Danny ailenin geçmişte bulunan en karanlık sırlarını ve utanç verici olaylarını ortaya çıkartmakla tehdit eder.

Bloodline Dizi Yorumu

Alanında başarılı sıra dışı bir dizidir, gizem , dram ve trajedi tutukunlarının kaçırmaması gereken sürükleyici bir öküsü vardır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap