İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Better Call Saul Dizi Konusu

Better Call Saul Dizi Konusu

Better Call Saul Dizi Konusu

Efsane diziler arasında bildiğimiz Breaking Bad dizisinin ünlü karakterinin adına oluşturulan dizisi 2015 yılı ile gösterime başladı, ünlü dizinin yapımcıları ikinci dizisiyle de beğenileri toplamayı başardılar.

Better Call Soul Dizi Konusu
Efsane diziler kuşağının Breaking Bad’in spin-off’usu. Breaking Bad’’te yer alan Walter White ve Jesse’nin profesyonel avukatı aynı zamanda suçluların bir numaralı adamı olan Saul Goodman odaklı olacak dizi bir “prequel” olacak. Yani Breaking Bad’teki zamanın daha öncelerine bir yolculuk yapacağız ve Saul Goodman henüz Walter ve Jesse ile tanışmamış olacaklar. Saul Goodman’ı bol bol mahkemelerde yasa dışı suçlularla mücadele ederken göreceğiz.

Better Call Soul Dizi Yorumu

Yapımcıların ilk dizilerindende tanıyoruz ve oldukça başarılı bir yapıta sahne vermişlerdi. ikinci dizileri Better Call Soul dizisiylede daha başarılı tecrübeli bir dizi ortaya koydular eğer ilk dizinin sıkı takipçilerindenseniz ikinciyide kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Better Call Soul Dizi Bilgileri

Tür: Dram, Suç
Yönetmen : Vince Gilligan, Peter Gould
Yapım : Amerikan
Dil : İngilizce
süre: 60 Dakika
Oyuncular : Bob Odenkirk – Jimmy McGill , Jonathan Banks – Mike Ehrmantraut, Rhea Seehorn – Kim Wexler, Patrick Fabian – Howard Hamlin, Michael Mando – Nacho Varga, Michael McKean – Chuck McGill

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap