1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Bates Motel 2. sezon Dizi Konusu

Bates Motel 2. sezon Dizi Konusu

Bates Motel 2. sezon Dizi Konusu

Bates Motel 2013 yılında ekranlara gelerek başarılı bir dizi haline gelmiştir. Bates Motel Dizi Konusu Dram , gizem ve trajedi üçlüsünün mükemmel bir şekilde işlendiği yapım dünya genelinde birçok izleyiciye ulaşmayı başarmıştır.

Bates Motel Dizi Konusu

Kocasının ölümünden sonra , Norma Bates sıradan bir kasabada yeni bir motel satın alır. Genç yaşlardaki oğlu ile birlikte yeni bir hayata başlamak isterler. Başlarda utangaç olan oğlu kasabaya alışamaz ancak annesinin yardımı ile yeni arkadaşlıklar edinmeye başlar. Edindiği arkadaşlıkların zamanla gerçek olmadığını anlayan Norman kasabadaki insanların aslında normal insanlar olmadığını hayatta kalmak için her şeyi yapabilecek kişiler olduğunu anlar.

Bates Motel 2. sezon Dizi Konusu

İlk sezonun ardından yaşanacaklar daha klasik olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Yeni sezonda Norma daha güçlü ve hayatta kalmak için ne yapması gerekiyorsa onu yapması gereken bir kadın olarak ekranlara gelecek Norman ise bu sezon daha güçlü ve ayakta durması gerekiyor kayıpları unutması gerekiyor çünkü intikam sezonu yaşanacak birçok olayla karşılaşacağız.

Bates Motel Dizi Yorumu

Gizem ve ilginçlikler dolu çekimlerinin başarılı ve kaliteli olduğu bir dizi zamanı olanlar için kesinlikle izlemeleri gereken diziler arasında yer almaktadır.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap