1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Backstrom

Backstrom

Backstrom

Son bahar dizileri bitmeye başladıkça kanallar yeni dizi çekimlerine hız veriyor. Bu yıl en fazla dizi polisiye , araştırma ve dedektiflik konusunda çıktı. 2015 tarihi ile komedi , suç alanında yerini alan dizi ilk sezonunda 13 bölüm ile ekranlara gelecek yayınlanan bölümlerine gelen eleştirileri incelediğimizde ise 7,3 gibi orta sıralarda yerini alan bir dizi görüyoruz. Komedi ve suç alanında çok fazla seçenek olmadığı göz önüne alınınca izlenilebilecek bir dizi haline geliyor.

Backstrom Dizi Konusu

İlk sezon çekimlerinin tamamlanmasının ardından ünlü kriminoloji uzmanı ve senarist Leif G.W. Persson‘ın en çok satanlar arasında ki kitabının uyarlamasıdır. Obezite , saldırgan, çabuk kızan, kendine zararlı bir dedektif olan Everett Backstrom’un (Rainn Wilson) hayatının işlendiği ve macera dolu dizide kahramanımız, Ciddi Suçlar Bürosu’nda bir grup tuhaf kriminoloji uzmanı ile çalışıyor. Ekip, Portland’ da yaşanan en büyük ve hassas suçlarını inceliyor.

Backstrom Dizi Yorumu

Komedi dizilerine göre görsellik ve çekim kalitesinin yüksek olduğu bir dizi, dedektiflik suç alanında komedi işlenerek çekilen diziye şans verilmesi gerektiğini düşünüyorum kaliteli bir kadro ve çekim ekibine sahipler.

Yorumlar (0)