1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Aşk Yeniden Bitiyor mu

Aşk Yeniden Bitiyor mu

Salı akşamları fox ekranlarından ayrılmadan izlediğimiz en iyi yerli komedi dizilerinden bir tanesi olan Aşk Yeniden dizisi gün geçtikçe daha popüler olup haber ve dedikoduları artarken son bölümlerinde yaşanan senaryoda ki hızlı ilerleyiş akıllara Aşk Yeniden dizisi bitiyor mu ? sorularını getirdi.

Zeynep ve Fatih çiftinin maceralarında sona yaklaştığımızı hissetmeye başladık , Zeynep’in Amerikada ki sevgilisinin ortaya çıkması , annesinin ortaya çıkması çiftlerin birbirine aşık olması derken sırada daha fazla yazılacak nasıl bir senaryo kaldı sorunu aklımıza getirdi çünkü tüm konular ilk 9 bölüm‘de sona erdi bu şekilde ilerlemeye devam ederse bizleri bekleyen en fazla dört bölümün daha olduğunu düşünüyorum bunun anlamıda dizinin bir sezon sürerek bitmesi anlamına geliyor.

Reytingleri incelediğimizde salı gecesinin en çok izlenen dizileri arasında olduğunu görüyoruz neden bitmesi gerektiği hakkında bir ipucu yok ancak dizi bu şekilde devam ederse ya son yaşanacak yada senaristlerin çok yaratıcı bir şekilde diziye yeni konular bağlaması gerekecek aksi taktirde izlenme oranının düşeceğini tahmin ediyorum.

Dizinin konusundan dolayı ilgi çektiğini ve izlendiğini biliyoruz ve dikkatsizce senaryoda yapılacak bir değişiklik ciddi bir miktarda izleyici kitlesi kaybettirecektir şuana kadar her olayı komik bir şekilde yansıtmışlardı kötü karakterler dahi insanlara sevimli gelirken son bölümlerde klasik Türk dizilerinde yaşanan aşk kıskançlığı dram ve kargaşa işlenmeye başladı bu şekilde devam etmeleri izleyicileri üzecektir , yapımcıların diziyi gülmek için takip ettiğimizi unutmaması gerekir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)

Yapılan Yorumlar (0)

  1. Lutfen bitmesin izleriz lutfen