İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Ascension

Ascension

Ascension

En tartışmalı konulardan bir tanesi olan Amerikanın ay’a yolculuğunu konu alarak düzenlenen mini dizi 2014 yılında dram ve bilim kurgu alanında ekranlara yansıdı . Syfy’nin isteği üzerine hazırlanan mini dizi Amerikan ve Kanada ortalığı ile 3 bölümden hazırlandı.

Ascension Dizi Konusu

Amerikan Hükümetinin 1963 yılında uzaya gönderdiği yüzlerce insanın maceralarını anlatan dizi dönem Başkanı Kennedy hükümetinin hazırladığı uzay yaşam programını anlatmaktadır. Ascencion ismi verilen uzay aracıyla 100 yıl sürecek bir yolculuğa çıkan erkek, kadın ve çocuklar uzayda yeni bir yaşama uygun gezegen bulmak , yeni bir dünya yaratıp, insanlığın devamını sağlamak için maceraya başlarlar.

Ascension Dizi Yorumu

İnsanlığın dünyaya verdiği zarar çok iyi biliniyor ve önüne geçilemiyor bu aktivitelerin dünyanın yaşanmayacak bir haline getireceği biliniyor. Birçok dizi ve filme konu olan olay insanların farklı yaşam alanları keşfetmek için yaptığı maceraları konu alıyor. Ascension dizisinde aynı konu işlenmiştir ilk 20 dakikası sıkıcı gelecektir ama bütün halinde izlediğinizde güzel bir mini dizi hazırlandığını göreceksiniz.

Yorumlar (0)

Yapılan Yorumlar (0)

  1. Futuristik bilim kurgu dizilerinin içerisinde en iyisi. 3 bölüm olması da tadını damağımızda bırakmıştır. Yeni bölümlerin çekileceği haberini okumuştum, umarım devamı gelir.