İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Arrested Development Dizi Konusu

Arrested Development Dizi Konusu

Arrested Development Dizi Konusu

Eski diziler arasında yer verilebilecek ancak büyük bir başarı elde etmeyi başarmış diziler arasında yerini almıştır. 2003 yılında gösterime girerek 4 sezon 68 bölümden oluşan en iyi televizyon ödülü dalında altın küre adaylığında gösterilen bir dizidir. Komedi kategorisinde başarılı bir şekilde yerini alan dizilerdendir.

Arrested Development Dizi Konusu

Michael Bluth çalışkan bir babadır ancak ailesi ile yeterli vakit geçirmediğini fark edince ortağı olduğu aile şirketinden ayrılır ve çocuklarıyla daha fazla vakit geçirme kararı alır. Herşey planladığı gibi gitmez ve babası hesaplarda sahtecilik yaptığı için tutuklanır tekrar bu garip aile şirketinin başına geçerek işleri toparlamak için çalışmaya başlar.

Aile üyeleri limitsiz para harcama alışkanlıklarından vazgeçmesi gerekmektedir. Şirketin yeniden toparlanması ve giderlerin alt seviyeye indirilmesi için harcamaları kısıtlaması gerektiğini aile üyelerine anlatmak zorunda kalan Michael’in işi hiç kolay olmayacaktır.

Yaşananlar karşısında lüx bir hayata alışan garip aile üyeleri yeni bir hayatla karşı karşıya kalırlar. Para harcama konusunda tüm limitler zorlanacak lüx yaşantılardan vazgeçilecektir bunlar yaşanırken olayların çıkarttığı kahkaha dolu bir komedi dizisi oluşmaktadır.

Arrested Development Dizi Yorumu

Ciddi bir emek verilerek hazırlanmış muhteşem diziler arasında yerini almaktadır. Yayınlandığı yıllarda en iyi televizyon dizileri arasında gösterilerek ödüle aday olmasıda bunun bir göstergesidir. İzleyicilerden gelen puanlamada farklı bir kanıtıdır. Komedi alanında kesinlikle izlenilmesi gereken yabancı diziler kuşağına eklemeniz gerekir.

Arrested Development Dizi Bilgileri

Yönetmen : Mitchell Hurwitz
Tür : Komedi
Yapım : Amerikan 2003
Yayın Dili : İngilizce
Süre : 22 dakika
Oyuncular : Jason Bateman- Michael Bluth
Portia de Rossi – Lindsay Bluth Fünke
Will Arnett – Gob Bluth
Michael Cera- George-Michael Bluth
Alia Shawkat – Maeby Fünke

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap