İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Angel Dizi Konusu

Angel Dizi Konusu

Angel Dizi Konusu

Yapılmış en eski vampir dizilerinden bir tanesidir 1999-2004 tarihlerinde yayınlanmış 5 sezon ve 111 bölümden oluşan dizi yapım yılını göz önünde bulundurduğumuzda başarılı olduğunu söylememiz mümkündür.

Angel Dizi Konusu

Angel, başarı yakalamış bir Amerikan yapımcısı olan Buffy the Vampire Slayer televizyon dizisinin diğer bir yan karakteridir, yüzyıllar boyunca cinayetler işlenmiş ve masum insanlara işkence yapılmıştır, bunları yaparken ruhu elinden alınmıştır ancak sonrasında ruhunun geri verilmesiyle pişmanlık ve suçluluk çekmeye başlayan vampir, Angel’ın yaşadığı tecrübeler üzerinedir.İlk dört sezonunda, kurgusal bir Los Angeles Kaliforniya’da özel dedektiflil yapar. O ve yardımcıları “yardıma ihtiyacı olanlara destek olurlar”, yolunu kaybedenlerin “ruhlarını kurtardı” ve inançlarını geri getirdi. olağan bir şekilde, bu sıradışı savaş, şeytani iblislerle olduğu gibi kötülük müttefiki insanlar ve kendi vahşi doğası arasında sürüyordu. “İblis” terimi, Angel dünyasına uyarlandığında genellikle kötülere ifade edilmesinin aksine ahlaki açıdan kuvvetli olarak bilinir.

Angel Dizi Yorumu

Yapım yılı göz önüne alınarak izlenmesi gereken bir dizidir. Modern dizilerden sıkılanlar ve eski dizilerden hoşlananlar için kaçırılmaması gereken bir dizidir. Özellikle yapım yılı göz önünde bulundurulunca harika bir dizi ortaya çıkarıldığını söylemek mümkün

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap