1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Agents of SHIELD

Agents of SHIELD

Agents of SHIELD

Gün geçmiyor ki Marvel çalışmalarına ara versin süper kahramanlar denince aklımıza gelen ilk isim olan şirketin ilk dizisi olarak ekranlarda yerini alan Agents of SHIELD oldukça yüksek bir izleyici kitlesine sahip olmayı başardı. Bu dizinin aksine ikinci bir dizi daha hazırlıyorlar ve kısa bir süre sonra ekranlarda yerini alacak Daredevil ise izleyiciler tarafından sabırsızlıkla bekleniyor.

Agents of SHIELD Dizi Konusu

The Avengers’taki rolününün ardından , Ajan Phil Coulson (Clark Gregg) dünya çapında hukuksal müdahale örgütü S.H.I.E.L.D.’e geri dönüp henüz gruplandırılmamış olayları çözmek için eğitim almış ajanlardan oluşan küçük bir ekip kurar. Ekipte dövüş ve casusluk konusunda profesyonel olan Ajan Grant Ward (Brett Dalton), pilot ve dövüş sanatları ustası Ajan Melinda May (Ming-Na Wen) ve zeki ama çok da sosyal olamayan bilim adamları Ajan Leo Fitz (Iain De Caestecker) ile Ajan Jemma Simmons (Elizabeth Henstridge) ekipte yer almıştır. Bunların yanı sıra, ekibe bir bilgisayar hacker’ı olan (sivil) Skye (Chloe Bennet) de katılır.

İnsan ruhunun umudunu ve merakını gösteren bu destansı maceraya hazırlanın. Bu Süper kahramanların, uzaylıların ve olağan dışı şeylerin dünyasında mücadele edecek ekiptir. Dizi insanların durumunu süper güçleri olmayan S.H.I.E.L.D ajanlarının gözünden anlatıyor ve birlikten kuvvet doğacağını, böylece dünyada bir farklılık yaratabileceğimizi ileri sürüyor.

Agents of SHIELD izle
Agents of SHIELD Dizi Yorumu

İnsanların üstün yetenekleri olmadan da birer kahraman olabileceğini vurgulayan başarılı bir dizidir , hayran kitlesi yüksek insanlar tarafından yüksek puan almayı başarmış bir dizidir ancak diziyi incelediğimizde sahnelerin çok dolu izlerken yorucu bir dizi olduğunu söylesem abartmış olmayız.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)