İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. Agent Carter Dizi Konusu

Agent Carter Dizi Konusu

Agent Carter Dizi Konusu

Dizi sektörü filmlere oranla daha popüler hale gelince marvel’da buna ara vermiyor ve trendi takip ediyor. Marvel çizgi karekteri ve çizgi romanlarıyla bilinen bir şirket çıkartıkları kaliteli çizgi diziler ve kahramanlar dünya genelinde tanıdığımız karakterlerdir. Bu kahramanları dizilere uyarlamaya başlayan Marvel şuana kadar 3 dizi ile insanların karşısına gelmeyi başarmış durumda ve dizileri izlemenin tadı oldukça güzel.

Agent Carter Dizi Konusu

Yıl 1946’da Sevdiği adamı kaybeden Ajan Peggy Carter, Diğer taraftan SSR’daki işini devam ettirmeye çalışır, bir yandan da hainlikle suçlanan ancak masum olduğuna inandığı silah üreticisi Howard Stark’a yardım etmektedir. Carter’dan piyasaya sızan silahlarını yok etmesini isteyip adaletten kaçan Howard Stark, bu görevinde yardımcı olması için yardımcısı Edwin Jarvis’i Carter’ın yanına vermiştir.

Agent Carter Dizi yorumu

2015 yılında başlayan marvel dizilerinden bir tanesidir işin içinde marvel olunca başarısız olmaları düşük bir ihtimal olduğunu takipçiler de iyi bilmektedir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap