İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. A Young Doctor’s Notebook Dizi Konusu

A Young Doctor’s Notebook Dizi Konusu

A Young Doctor’s Notebook Dizi Konusu

Dizi ve film arasında arafta kalmış senaryoların tercihi olan mini diziler popüler hale ve daha fazla izlenmeye başlıyor mini diziler arasında gerçekten takdire edeğer yapıttar mevcut sürekli yayın hayatları olmadığı ve yeterli reklamlarıda yapılmadığından bu eserleri izlemek için takip etmemiz gerekiyor.

A Young Doctor’s Notebook Dizi Konusu

Mad Men’’in dizisinden hatırladığımız sevilen oyuncuları Jon Hamm , Harry Potter ve Daniel Radcliffe’yi aynı projede bir araya getiren 2013 yapımı mini dizi, İngiliz televizyon kanalı Sky Arts 1′de yayınlanmıştır. Türü komedi-drama olan 4 bölümlük bir dizidir.

Rus edebiyatının ünlü isimlerinden Mikhail Bulgakov’un mini öyküler romanından uyarlanarak hazırlanmış mini dizide, Rus devriminin başladığı bir dönemde (1900′lerin başları), küçük bir kasabada doktorluk yapan Vladimir Bomgard’ın hayatını anlatıyor. Doktor, modern çağa alışmaya yeni başlayan bu köyde, batıl inançlı hastalarla uğraşmak zorunda kaldığı gibi kendi kariyer planını kafasında kurmaktadır. Bu karakterin orta yaşlı halini Hamm, genç halini ise Radcliffe canlandırıyor.

A Young Doctor’s Notebook Yorumu

Ciddi anlamda dikkatleri çekmeye başarmış güzel bir dizidir. Kesinlikle vakit kaybı olcağını düşünmüyorum öğretici alanda birçok mesaj içermektedir ayrıca akıcı bir konuya sahitir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap

Yapılan Yorum (1)

  1. Daniel’i burada Levi Ackerman olarak görüyorsunuz, yakışır efenim. Biraz müstehcen içerikleri oldu, aile yanında izlenmez ama cidden çok komik ve ders verici bir diziydi ben tavsiye ederim. bayağı güldüm.