İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Konuları
  3. A to Z Dizi Konusu

A to Z Dizi Konusu

A to Z Dizi Konusu

NBC ekranlarında bir çok yeni dizi ile isminden bahsettirdiği 2014 yeni sezonda başlayan, izleyicilerle buluşan yeni dizisi A to Z 2 Ekim 2014’de izleyicileriyle buluştu. Romantik komedi türünde olan dizinin şekil almasını sağlayan kişi ise Been Queen’dir. Oyuncu kadrosunda güzelliği ile dikkatleri çeken ve dizinin başrol karakteri, Cristin Milioti ve dizide Ona eşlik eden Andrew rolünü canlandıran Ben Feldman bulunuyor.

A to Z Dizi Konusu

Hayata farklı pencerelerden bakan iki başrol Zelda ve Andrew’in ilişkilerini anlatmasıyla şekilleniyor. Andrew internet üzerinde bir tanışma sitesinin çalışmaktadır ve Zelda ile tanışmasını kader olarak yorumlar. Zelda ise daha ağır başlı doğrucu bir kişiliktedir. Yetişme tarzı Andrew’le büyük farklılıklar gösterir. Tamamen zıt olan bu ikilinin ilişkilerinde ki tüm detaylara yer verecek olan A to Z, bölüm isimlerine birbirinden uzak olan iki farklı harf olan A to Z deyimini kullanmışlardır. İlk bölümün ismi A harfi ile başlayıp son bölüm Z harfi ile bitecek.

A to Z Dizi yorumu
NBC romantik komedi alanında sergilediği A to Z ile isminden söz ettirmeyi başarmış gibi duruyor. Eğlenceli bir dizi olan A to Z‘yi izlemeye başlayan izleyicilerimize şans verilmesi gereken bir yapım olduğunu söylemek doğru olur

Yorumlar (0)