İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Diziler
  3. Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Konusu

Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Konusu

Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Konusu


Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Tanıtım

Star Tv ekranlarında 6 Temmuz tarihinde gösterime girecek olan yapım yaz dizileri arasında yerini alacak yani istenilen reyting oranlarını yakalarsa dizi devam edebilir eğer beklentileri karşılamazsa ilk sezonu ile ekranlara veda edebilir. Aynı ismi taşıyan Amerikan dizileri arasında yer alan Pretty Little Liars’ın yerli diziye uyarlaması olacak gibi gözüküyor, en azından genel anlamda benzerlik taşıması muhtemel dizinin senaryosunu ise Elif Usman Ergüden hazırlayacak yapımın müziklerini ise ünlü sanatçı Sertab Erener hazırladı.


Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Konusu

“BİZ, KİMİ SUÇLU KİMİ SUÇSUZ, TATLI KÜÇÜK YALANCILAR.”

Yaşamlarının en çılgın dönemlerini yaşayan gençler bir anda beklenmedik tehlikeli ve gizemli bir düşmanla karşı karşıya kalırlar. Bu mücadele yakın arkadaş olan dört genci birbilerine daha çok bağlayacaktır, aile ilişkileri, okul yaşamları ve aşkl hayatlarını izleyeceğimiz “Tatlı Küçük Yalancılar” yapımı, Warner Bros’un ABC ekranlarında beş sezondur yayınladığı ve reyting rekorları kıran Pretty Little Liars isimli dizinin yerli diziye uyarlamasıdır.


Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Fragmanı


Tatlı Küçük Yalancılar Dizi Oyuncularıcimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap