1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. The Witcher Dizisi için İlk Senaryo Tamamlandı

The Witcher Dizisi için İlk Senaryo Tamamlandı

The Witcher Dizisi için İlk Senaryo Tamamlandı

Netflix, Witcher romanlarını yeni bir tv serisine dönüştürüyor ve ilerlerleme çok hızlı gidiyor.

Netflix, geçtiğimiz aylarda yazar Andrej Sapkowski’nin Witcher kitaplarına dayanan bir tv dizisi hazırlamaya başladığını duyurmuştu. Orjinal Witcher romanlarından yola çıkılarak yapılan dizinin The Witcher video oyunu ile doğrudan ilgili değildir.

Yazar ve dizinin sorumlusu olarak bilinen “Lauren Schmidt Hissrich“, geçtiğimiz haftalarda twitter’dan böyle bir paylaşım yaptı.

Yazar, daha önce Witcher’ın sanatsal bütünlüğüne karşı seriye yabancı insanların hikayeyi düzgün bir şekilde anlamasına yardımcı olmak adına orjinal hikayeden küçük bükülmeler yaşandığını söyledi. Görünüşe göre, yazar Netflix serisi için daha iyi bir anlaşma yapmış olsa da, resmi basın bülteninde yaklaşan adaptasyon hakkında oldukça sevecen sözler etti.

“Netflix’in hikayelerimi uyarlaması için çok heyecan duyuyorum” diyen Sapkowski, “25 yılı aşkın bir süredir yazdığınız kaynak, materyal ve temalara uymakla birlikte çabalarımın yanı sıra; Ekip, bu karakterleri hayata geçirmek için toplandı. ”

Witcher TV dizisi çıkış tarihi

Yazarın söylediklerine göre henüz kesinleşmiş bir tarih yok fakat resmi açıklama yapıldığında Netflix üzerinden duyuru yapılacak, ancak henüz açıklama yok.

Incoming search terms:

  • netflix dizileri
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)