1. Ana Sayfa
  2. Orjinal Netflix Dizileri
  3. Netflix’te İzlenilebilecek En İyi Animeler

Netflix’te İzlenilebilecek En İyi Animeler

Netflix’te İzlenilebilecek En İyi Animeler

Netflix başlayacak/başlamış olan en iyi animeleri sizler için listeledik.  Listedeki Animelerin bazıları şimdiden ilgi çekmeye başladı.

Netflix’in son zamanlarda yaptığı projelerden de bildiğiniz gibi animelere de el atmaya başlaması ile birlikte güzel işler ortaya çıkarmaya başladı.2018 yılında çıkacak animeleri daha önceki haberimizde belirtmiştik. 2018’de çıkacak animeleri Tokyo’da düzenlenen Anime Slate 2017 etkinliğinde bahsetmişti. Bu animeleri sizin için derledik.

:: Netflix Anime İçeriklerini Artırıyor

Devilman Crybaby

Devilman Crybaby netflix
Devilman Crybaby netflix

2018’de başlayacak seri, Devilman’ın yeni uyarlaması olan, Devilman serisindeki gibi şeytanların dünyanın hakim olmasını engellemek için şeytanın yeteneklerini alan Akira Fudo’ın hayatını konu ediniyor.

Cannon Busters

Cannon Busters netflix
Cannon Busters netflix

Tamamen orjinal olan anime, iki robotun maceraları işleyecek, Anime seven insanların mutlaka takip etmelerini öneriyoruz.

 

Fate/Apocrypha

Fate/Apocrypha netflix
Fate/Apocrypha netflix

2018’de başlayacak olan anime, savaş ve aksiyon sahneleri seven insanlar için birebir.

Godzilla: Monster Planet

Godzilla: Monster Planet netflix
Godzilla: Monster Planet netflix

Bir grup çaresiz mülteci, Godzilla’nın Dünya’yı ele geçirmesinden 20.000 yıl sonra yeniden koloni kurmak için Dünya’ya döner. Genç adamın tek amacı ise intikam almaktır.

Kakegurui

kakegurui netflix
kakegurui netflix

Hyakkaou Akademisi, çok farklı bir müfredata sahip ayrıcalıklı bir kurumdur. Zenginler içerisinde bile zengin olduğunuzda sizi öne çıkaracak şey kitaplar ya da atletik yetenekler değildir. Rakibin aklından geçenleri anlamak ve uzlaşma sanatıdır. Bu becerileri sivriltmenin ise kumardan daha iyi bir yolu yoktur. İşte bu sebeple Hyakkaou Akademisi’nde kazananlar krallar gibi yaşarken kaybedenlerin canına okunur. Ne var ki okula Yumeko Jabami’nin katılması, herkese gerçek kumarın ne olduğunu öğretecektir.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorumlar (0)