İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Film Konuları
  3. Ters Yüz Film Konusu

Ters Yüz Film Konusu

Ters Yüz Film Konusu

Yakın bir tarihte vizyona girecek olan çizgi filmlerden bir tanesi olan Ters yüz filminin yönetmenlik koltuğunda Pete Docter ve Ronaldo Del Carmen vardır.

Ters Yüz Konusu

Küçük Riley’in hayatı, babasının San Francisco’da yeni bir işe başlamasıyla yeniden şekillenecektir. Batı’daki yaşamını geride bırakmak zorunda kalan Riley’i şimdi yeni bir hayat, ev, okul ve arkadaş beklemektedir. ancak küçük bir çocuk için yeni başlangıçlar oldukça zorlacı olabilir ve duyguları bu değişikliğe ne demektedir ? Neşe (Amy Poehler), Korku (Bill Hader), Öfke (Lewis Black), Nefret (Mindy Kaling) ve Üzüntü (Phyllis Smith)… Riley’in zihninin içinde yaşayan, ona günlük hayatında tavsiyeler veren duyguları bu yeni hayata alışırken ufak bir kaosa neden olacaktır. Neşe, Riley’nin en önemli duygusudur ve onu hep pozitif tutmaya çalışır ama diğer duygular bu yeni hayatına uyum sağlama konusunda biraz şaşkındır.

Orijinal fikri ve yönetmenliği Pete Docter’a ait olan eğlenceli animasyonda senarist ise Michael Arndt. Disney ve Pixar’ın ortak yapımı filmin orijinal seslendirme kadrosunda ise Amy Poehler, Bill Hader, Mindy Kaling, Phyllis Smith ve Lewis Black gibi isimler yer alıyor.

Çocuklarınız ile birlikte izleyebileceğiniz başarılı yapımlardan bir tanesidir…

Arama Terimleri: ters yuz filmin ozeti ve kahramanlarin
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap