1. Ana Sayfa
  2. En İyi Filmler
  3. Suicide Squad ( İntihar Timi ) Film 2016

Suicide Squad ( İntihar Timi ) Film 2016

Suicide Squad ( İntihar Timi ) Film 2016


Suicide Squad Film Tanıtımı

Warner Bros stüdyoları tarafından hazırlanmış olan Suicide Squad ( İntihar Timi ) 2016 yılına damga vuracak başarılı yapımlar arasında yer alması için hazırlandı. Yılın en iyi filmi olması beklenen Suicide Squad oyuncu kadrosunda sahip olduğu dünya yıldızları ile büyük ilgi uyandırmaya devam ederken Türkiye’ 12 Ağustos 2016 tarihinde izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yönetmenlik koltuğunda David Ayer yer alırken senaryosunu David Ayer ve John Ostrander hazırlardı çizgi romandan uyarlama olan yapımın asıl yazarı John Ostrander iken filmin hazırlanmasında yönetmenlik koltuğunda bulunan David Ayer ile birlikte çalışmışlardır. Çekimleri ise Amerika ve Canada’da yapılmıştır.


Suicide Squad Film Konusu

Amanda Waller tarafından oluşturulan gizli bir devlet kurumu olan ARGUS en azılı suçluları bir araya getirir “Suicide Squad” hepsinin hapis cezaları oldukça fazladır ancak devlet onların gizli olarak faydalı işlerde kullanılabileceğini düşünmektedir. Onları toplamalarının nedeni de aslında bu suçluları kullanmaktır. Devletin müdahale edemediği tehlikeleri işleri halletmeleri karşılığında hapis cezalarından kurtulacakları bir anlaşma imzalamaları hayatlarını değiştirecektir.


Suicide Squad Film Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı


Suicide Squad Film Oyuncuları
Arama Terimleri: intihar timi
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap