İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Spider-Man Spinoff ‘Venom’ Filmi Geliyor

Spider-Man Spinoff ‘Venom’ Filmi Geliyor

Spider-Man Spinoff ‘Venom’ Filmi Geliyor

Sony stüdyolarından gelen habere göre Spider-man filminin spinoff filmi ‘Venom’ çekimleri başlatılacak, telif ve satış haklarını elinde bulunduran SONY projede oldukça ciddi ve senaryosunun hazırlanması için ” Edge of Tommorow” filminden tanıdığımız Dante Harper tarafından kaleme alabileceği söylendi.

Filmin 2017 yılında çıkacak olan ve başrolünde Tom Holland/Peter Parker’ın yer aldığı Untitled Spider-man Reboot ile alakasız ayrı bir film olarak hazırlanacağının altını çizdi. ‘Venom’ projesinin başında ise Avi Arad ve Matt Tolmach isimlerinin yer alacağı tahmin ediliyor.

Venom, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen, organik bir kostüme benzetilebilecek uzaylı bir canlıdır. Örümcek Adam çizgi romanında ve çizgi filminde en çok Eddie Brock ile simbiyoz hâlinde göründüğü için bu karakterle özdeşleşleştirilse de, aslında başlı başına bir yaşam formudur. Özel bir Marvel karakteri olan Venom çizgi romanların dışında ilk defa Spider-Man 3 filmiyle beyaz perdede gözükmüştür.

cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap