1. Ana Sayfa
  2. En İyi Filmler
  3. Son Cadı Avcısı Film Konusu

Son Cadı Avcısı Film Konusu

Son Cadı Avcısı Film Konusu


Son Cadı Avcısı Film Tanıtımı

2015 yılına damga vuracak filmler arasında yer alan Son Cadı Avcıları orijinal ismiyle “The Last Witch Hunter” aksiyon, macera ve fantastik film türünde 23 ekim 2015 tarihinde vizyona girecek, yönetmenliğini Salgin (2010) ve Sahara (2005) filmlerinden tanıdğımız Breck Eisner üstleniyor. Senaryosu ise Cory Goodman tarafından hazırlanmıştır. Son cadı avcısı’nın başrol oyunculuğunu yapan Vin Diesel ise yeni tarzıyla en çok öne çıkan kişi olmayı başarmıştır. Amerika, Hollywood’da çekilen yapım için 90.000.000 dolar bütçe harcanarak çekimleri tamamlanmıştır.


Son Cadı Avcısı Film Konusu

Modern dünyamız çok fazla sır tutan bir yapıya sahip olmasa bile cadılar hala içimizde yaşıyor ve insanların bundan haberi yok, Black Death isminde gizli bir cadı konseyinin yeniden gün yüzüne çıkarak kötü planlar yapması ile onlara karşı savaşacak yiğit ve cesur bir savaşçıya ihtiyaç vardır. Yüzyıllar boyunca cadılardan habersiz yaşamış insanlar içinden bu savaşçıyı bulmak kolay olmayacaktır. Kaulder ölümsüz cadı soyundan ise geriye tek bir kişi kalmıştır ve yeniden ortaya çıkarak intikam isteyen QUEEN WITCH (kraliçe cadı) ya karşı insanlığı koruma görevi ona verilecektir.


Son Cadı Avcısı Film Fragmanı


Son Cadı Avcısı Film Oyuncuları
cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap