1. Ana Sayfa
  2. Dizi Haberleri
  3. Senden Önce Ben – Me Before You Film 2016

Senden Önce Ben – Me Before You Film 2016

Senden Önce Ben – Me Before You Film 2016


Senden Önce Ben Film Tanıtımı


Game of Thrones dizisinden tanıdığımız Khaleesi, Emilia Clarke‘ın yeni filmi Me Before You vizyona girdi. Türkçe anlamı Senden Önce Ben olan filmin yönetmeni, Thea Sharrock olurken daha önce başarı elde ettiği bir filmi olduğunu söylemek zor. Senaristi ise romanında yazarı olan Jojo Moyes tarafından beyaz perde uyarlaması yapıldı. Yapımı ön plana çıkartan isimler ise başrol’de yer alan Emilia Clark ve Sam Claflin isimleri oldu. Türkiye vizyon tarihi 17 Haziran olan yapımın ilk gösterimi 3 Haziranda yapıldı ve ilk eleştiriler romantik drama kategorisinde başarılı bir film olduğu yönünde geldi.

Senden Önce Ben Film Konusu


Hayatı boyunca engellerle karşılaşmış tekerlekli sandalyeye bağlı olarak yaşamını sürdürmek zorunda olan yarı felçli genç adamın hayatı yeni bakıcısıyla beraber değişecektir. Küçük bir kasabada yetişmiş olan genç kızın bakıcı olarak genç adamla tanışması ikisininde hayatını hiç beklemediği bir şekilde değiştirir.

Genç adam engelleri yüzünden hayatına her zaman negatif yönden bakmış ve her zaman mutsuz bir hayat yaşamıştı ta ki Lou Clark’ın hayatına girip aslında bu şekildede renkli bir hayata sahip olacağını gösterene kadar. Lou Clark ve
Will Traynor birbirlerini neşelendirmek için yaptıkları, bunlardan mutlu olmaları aralarında daha güçlü bir bağ oluşturacaktır.

Senden Önce Ben Film Fragmanı
Senden Önce Ben Film Oyuncuları


cimsir

Uzun yıllardır izlediğimiz film ve diziler hakkında, Dizi eleştirileri , Film eleştirileri , Dizi yorumları, Film yorumları yapmaktan keyif almaktayız. Beyazperde de yer alan yapımları izlemeden önce eksi ve artı yönleriyle değerlendiriyoruz.

Yorum Yap