İlginizi Çekebilir!
  1. Ana Sayfa
  2. En İyi Filmler
  3. Pixels (Piksel) Film – 2015

Pixels (Piksel) Film – 2015

Pixels (Piksel) Film – 2015


Pixels (Piksel) Film Tanıtım

Aksiyon, Komedi ve Bilim Kurgunun harmanlandığı Pixels (Piksel) filmi, yayıncı kuruluş tarafından Amerika’da 24 Temmuz; Türkiye’de ise 14 Ağustosta vizyona gireceğini şimdiden belirlemiş durumda! Ünlü yönetmen Chris Columbus’un kaleminden yorumlanan Pixels (Piksel) Filmi, yapımcılıklarını ise Adam Sandler, Chris Columbus, Allen Covert ve Mark Radcliffe üstlenmiştir!

Pixels (Piksel) Filminde başrol de rol alacaklar listesinde Game of Thrones’un başarılı oyunculuk performansı gösteren Tyrion Lannister(Peter Dinklage) ve güzel oyuncu Michelle Monaghan(Violet Van Patten) rol almakta!


Pixels (Piksel) Film Konusu

Hayatlarında ilk kez ateri oyunları oynuyorlardı… Oyunda karakterlerinden etkilenen tabiri caizse kafalarında yanlış yorumlayarak bu oyundaki karakterlerin benzerleriyle dünya gezegenine saldırırlar! Dönemin başkanlarından biri olan Wiil Coper’ın aklına gelen muhteşem tek çözümüyle bu işi bitirmeye kalkışır! Çözümü ise 80’li yılların şampiyonu olan aynı zamanda arkadaşı olan Jules Brenner’i bulur ve onun gibi oyun delisi arkadaşlarını da bulmaktadır. Ekip toplaşır, peki bu savaşın kazananı kim olacaktır?

Aksiyon ve komedinin eksik olmadığı filmi kaçırmayın!


Pixels (Piksel) Film Fragman

Pixels (Piksel) Film Oyuncuları

Dizimatik

Dizi & Film tutkunlarının bilgi arşivi... İzlemek zihni genişletir.

Yorum Yap